WCIELENIE CZ. 2

Wcielenie to życie w oparciu o Bożą łaskę. Szczęśliwi smutni, pragnący, czystego serca. Za łaską należy podążać. Łaskę należy doceniać. Ponieważ wcielamy się w słabość, bezbronność, podążamy drogą krzyża, jest oczywistym, że bez łaski nie przetrwamy.
WCIELENIE CZ.1

Wcielenie to siła słabości. Słowo stało się ciałem, słabym ciałem. Wraz z Jezusem wartości nieba przyszły na ziemię. Niebo nie przyszło z armią i mieczami, lecz z siłą miłości. Zamiast atomem, Stwórca bombardujący miłością.